SIKLIKLA SORULAN SORULAR

Müşterilerimiz Tarafından En Sık Sorulan Sorular. Yanıt Bulamazsanız Bize Ulaşabilirsiniz.

Wordpress İçin Hangi Paketi Seçmeliyim?

Bütün Hosting Paketlerimizde WordPress Kullanabilirsiniz. Sitenizin Büyüklüğüne Göre Uygun Paketi Seçmeniz Yeterlidir. Uygun Paket Seçimi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 

Satın Alımdan Sonra Ne Zaman Hizmetim Aktif Olur?

Bütün Hizmetleriniz Bankanız Tarafından Verilen Otomatik Ödeme Onayından Sonra Anında Aktif Edilir. Ortalama Süre 30 Saniye İle 1 Dakika Arasındadır.

Hosting Veya Sanal Sunucu Paketim İçin Ekstra IP Satın Alabilirmiyim?

Tabiki! Hizmetleriniz İçin Ek IP Talebinde Bulunabilirsiniz. Siparişinizden Sonra IP’niz Hizmetinize Eklenerek Kullanılabilir Hale Getirilecektir.

Altyapınız Hakkında Bilgi Verirmisiniz?

Hosting Paketlerimizde Litespeed, Cloudlinux, WHM/cPanel Altyapısını Kullanmaktayız. PHP Versiyonunu 5.3-7.2 Arasında İstediğiniz Şekilde Ayarlayabilirsiniz. Hostinglerimiz Python Hosting Desteklidir. Python Versiyonu cPanel Üzerinden İstediğiniz Şekilde Değiştirebilirsiniz.

Hangi Tür Siteleri Barındırabilirim?

Web Hosting Hizmetlerimizde Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Uygun Olan Ve Hizmet Sözleşmemizi İhlal Etmeyen Bütün Sitelerinizi Barındırabilirsiniz.

Sabit Fiyat Garantisi Nedir?

Kullandığınız Hizmetimizi Yenilemeye Devam Ettiğiniz Sürece 2 Yıl Sabit Fiyat Garantisi Vermekteyiz. 2 Yıl Sonunda Bir Artış Olacak Olması Durumunda Size Önceden Bilgi Veririz.

Yedekleme Hizmetiniz Mevcut Mu?

Evet! Bütün Hostinglerimizin Yedekleri Gün Aşırı Olmak Üzere Alınmaktadır. Harici Depolama Ünitemizde 2 Adet Sitenize Ait Yedek Tutulmaktadır. İstediğiniz Zaman Yedeğinize Herhangi Bir Kesinti Yaşamadan Dönebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Nedir?

Let’s Encrypt Firmasının Ürün Olan Let’s Encrypt SSL’in Normal Ücret İle Satın Aldığınız SSL Hizmetlerinden Bir Farkı Bulunmamaktadır. E-Ticaret Sitelerinde Bankalar Prestijden Dolayı Ücretsiz SSL’i Kabul Etmeyebilir.

Hosting Ve Sunucular İçin Saldırı Koruma Hizmetiniz Mevcut Mu?

Sunucularımız Yazılımsal Ve Donanımsal Firewallar İle Giriş Düzeyi Saldırılara Karşı Korunmaktadır. Daha Büyük DoS ve DDoS Saldırıları İçin Ek Ücret İle Saldırı Anında Devreye Giren Trafik Bazlı Koruma Sağlanabilmektedir.

Sanal Sunucuda Kaynaklar Tamamen Bana Mı Ait?

Evet! Sanal Sunucu Hizmetlerimizde Satın Aldığınız Kaynaklar %100 Size Tahsis Edilmiştir. Bundan Dolayı Satın Aldığınız Kaynağın Her Zaman Sizin Tarafınızdan %100 Kullanılabilirliği Garanti Edilir.

Neden Sizi Seçmeliyim? 🙂

Çünkü biz müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurarak onlara adeta bizim iş ortaklarımızmış gibi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Çünkü siz başardıkça biz de başardığımızı hissediyoruz. Bu doğrultuda özel taleplerinize göre alt yapımızı şekillendiriyor ihtiyaçlarınızı maksimum oranda karşılamayı hedefliyoruz.

Hala Merak Ettiğiniz Bir Şeyler Mi Var?

Aklınızdaki Her Türlü Soru İçin Bizimle Çekinmeden İletişime Geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza En Uygun Çözümü Sizinle Birlikle Belirleyebiliriz.