Sanal Sunucu (VDS)

Özel Projeleriniz İçin Veya Hosting Platformuna Uygun Olmayan Web Siteleriniz İçin Yüksek Performanslı, Uygun Maliyetli VDS Sunucu Satın Alabilirsiniz.

Hemen İncele

VDS Sunucu Kiralama Paketlerimiz

Yüksek Performanslı SSD Diskli Sanal Sunucular

TIER III+ İstanbul Veri Merkezi Gülü Altyapı = Kesintisiz Hizmet

Altyapımızda internet erişimlerimiz 2x10G Türk Telekom, 2x10G TTI, 2x10G Telecom Italia, 2x10G Superonline ve 2x10G Vodafone ISP'leri üzerinden sağlanmaktadır. Sunucunuza eriim en hızlı rota üzerinden operatör otomatik seçilerek olmaktadır. Olası bir erişim salayıcısında kesinti yaşanması durumunda trafik otomatik olarak alternatif operatörlere kaymaktadır. Elektrik, iklimlendirme ve network sistemleri verimerkezinde 2N+1 aktif yedekli olarak planlanmış olup diğer yandan verimerkezinde bulunan su baskını, yangın algılama ve engelleme sistemleri hizmetin kesintisiz olmasını mümkün kılmaktadır.

Sunucu Kontrol Paneli

Ücretsiz sanal sunucu kontrol paneliniz ile sunucunuzun güç işlemlerini (başlatma, kapatma, yeniden başlatma) , yeniden işletim sistemi yükleme işlemlerini, zamanlanmış veya tek seferlik yedek alma, mevcut yedeğe geri yükleme işlemlerini yapabilir ve sunucu kullanım oranlarınızı grafiksel olarak görebilirsiniz.

Sanal Sunucu Kontrol Paneli

DDoS Koruması

Her hizmetimiz ile birlikte sağlanan ücretsiz Anti-DDoS servisimiz ile artık size gelebilecek saldırları düşünmenize gerek yok. Saldırı annda otomasyon bazl çalışan Anti-DDoS servisimiz devreye girerek ağınzdan kirli trafiği hızla uzaklaştıracaktır. Sizde bu sayede saldırıları düünmeden projelerinize odaklanabilirsiniz.

DDOS Koruması

Yedekleme Ve Güvenlik

Sanal sunucularınız haftalık olarak imaj bazlı yedeklenmektedir. İstediiniz zaman ücretsiz olarak bu yedeğe kolayca geri yükleme yapabilirsiniz. Sanal sunucu kontrol paneliniz üzerinden zamanlanmış veya tek seferlik yedekleme görevleri oluşturabilirsiniz.
Sanal sunucularda root/yönetici yetkisi sadece sunucu sahibine aittir.

Haftalık Yedekleme

Ücretsiz Firewall

Sanal sunucu hizmetiniz ile birlikte temel işlemleri yapabileceğiniz firewall kontrol paneli sunulmaktadır. Bu kontrol paneli üzerinden istediğiniz portları talep ettiğiniz protokellerde engelleyebilir veya erişimine izin verebilirsiniz. Bu firewall tamamen işletim sisteminden bağımsızdır. IDS-IPS ve DOS koruma gibi özellikleri içermez.

Ücretsiz Firewall

Ölekleme Desteği

Sanal sunucu hizmetlerinizde veri kaybı olmadan üst paketlere kolayca geçiş yapabilirsiniz. Sanal sunucu hizmetinin yetersiz kaldığı durumlarda fiziksel sunucuya geçi, load balancer ve cluster alt yapıları için kurulum ve optimizasyon desteği sağlamaktayız bunun iin bize ulaşabilirsiniz.


Cluster

Altyapı ÇözümleriGüvenlik Ve Erişim Hizmetleri

Altyapımızda yedekli olarak bulunan Fortinet marka güvenlik donanımları üzerinden gerektiğinde Firewall , load balancing , IPS ve IDS çözümlerini hizmetlerinize ek olarak olarak alabilir, harici bir donanım veya lisans gereksinimi olmadan uygulama erişimini ve güvenliğini kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Üstelik güvenlik hizmetleri ihtiyaç duyulduu zaman hizmete eklenerek devreye alınabilir veya devreden çkartılabilir bu süreçte herhangi bir erişim kesintisi yaşanmaz.

firewall hizmeti

Sanal Sunucu Altyapısı

Kullanıcılarımz Tarafından En Sık Sorulan Sorular. Yanıt Bulamazsanız Bize Çekinmeden Ulaşabilirsiniz.

Kontrol Paneli Sağlyormusunuz?

Sanal sunucuları Cyberpanel ve Aapenel otomatik kurulmuş şekilde teslim alabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda Cpanel, Plesk, Directadmin gibi kontrol panellerinin yüklenmeside sağlanabilmektedir. Sunucunuzun gü işlemlerini gerçekleştirebilmeniz, yedekleme işlemlerini kolayca yapabilmeniz ve durumunu takip edebilmeniz amacıyla sağladığımız ekstra bir müşteri kontrol paneli daha bulunmaktadır.

Limitsiz İşlemci Çekirdeği Nedir?

Limitsiz işlemci ekirdeği aldığınız paketteki işlemci çekirdeğinin tamamen size ait olduğunu gösterir. Yani bir GHz sınırlandırılması yapılmaz. Örneğin 2 çekirdek işlemcili bir paket seçmeniz durumunda ortalama 6000MHz işlemciye sahip olacaksınız. Belirtilen Mhz değerleri işlemcinin Taban ve Turbo frekansınn ortalamasıdır.

Fortigate Firewall Hizmeti Nasıl Çalışır?

Fortigate firewall hizmeti korunmasını talep ettiğiniz IP adresi sayısı kadar ücretlendirilen bir hizmettir. Korumaya alınmasını istediğiniz IP adresleri firewall üzerinden üzerinden filtrelenerek zararlı trafik size ulaşmadan ayrılmaktadır. Bu hizmet sizi bir çok exploit ve servis DOS saldırılarna karşı koruyacaktır. Bu hizmet ile ülke bazlı erişim ksıtlaması talebinize göre sağlanabilir.

Ücretsiz Firewall Hizmeti Nasıl Çalşr?

Ücretsiz firewall tüm sanal sunucular ile birlikte sağlanmakta olup işletim sisteminden bağımsız çalışan, istediğiniz protokollerde istediğiniz portlar açmanıza veya kapatmanıza yarayan bir araçtır. Varsayılan olarak tüm portlar açık gelmektedir sanal sunucunu yönetim panelinizde Firewall sekmesinden konfigrasyon sağlayabilirsiniz. Bu hizmet Fortigate Firewall hizmetinden farklı olarak (NGFW - Next Generation Firewall) özelliklerini içermez.

Kullanılan Donanımlar Nelerdir ?

Sanal sunucu alt yapısında tamamen SSD'den oluşan RAID 10 + Spare disk alt yapısı, yeni nesil E5-v3 ve E5-v4 işlemciler ile birlikte DDR4 RAM’ler kullanlmaktadır.

DDOS Koruması Mevcut Mu?

Sanal sunucular ile birlikte Voxility ve Türk Telekom Anti-DDOS koruması ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Saldırı aldığınız durumlarda Anti-DDOS servisi ek bir işleme gerek olmadan devreye girecektir.

Sunucumu Yeniden Kurabilirmiyim?

Tabiki evet. Online kontrol paneliniz üzerinden ücretsiz bir ekilde tek tıkla işletim sisteminizi yeni yükleyebilir veya kullandğınız işletim sistemini deiştirebilirsiniz.

Haftalık Yedekleme Nedir?

Sunucunuzun haftalık olarak imaj bazl yedeği ücretsiz olarak alınır ve harici yedek depolama ünitelerimizde saklanır. Dilediğiniz zaman müşteri paneliniz zerinden bu yedeğe ücretsiz olarak geri yükleme yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak geriye dönük 2 yedek tutulmaktadır.

Yedek Alabilirmiyim?

Sanal sunucunuzun yedeğini istediğiniz zaman müşteri panelinizden alabilirsiniz. Zamanlanmış yedekleme görevleri oluşturarak sunucunuzun periyodik olarak yedeğinide ücretsiz alabilirsiniz. Ücretsiz olarak maksimum 2 yedek oluturabilirsiniz. Oluşturulan yedekler maksimum 15 gün saklanmakta olup sonraki haftalık veya tarafınızdan oluşturulan yedekleme görevi en eski yedeği silerek yerine yazacaktır.

Sorularınıza Yanıt Bulamadınız Mı?

Aklınızdaki Her Türlü Soru İçin Bizimle ekinmeden İletişime Geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza En Uygun Çözümü Sizinle Birlikle Belirleyebiliriz.

Bize Ulaşın
Destek