Dedicated - Fiziksel Sunucu

Yüksek Trafiğe Sahip Web Siteleri, Birden Fazla Web Sitesi Sahipleri, Özel Proje Sahipleri çin Kullanıma Uygun Dedicated Sunucu Paketleri

  • 1Gbps İnternet Erişimi
  • cretsiz DDoS Koruması
  • TIER 3+ Veri Merkezi
  • NVME Dİsk Ve Ekran Kartı Opsiyonu
Cloudvist

NVME Disk Ve Ekran Kartı Seçeneği

Kiralık Sunucunuza Opsiyonel Olarak NVME Disk ve Ekran Kartı Ekleyebilirsiniz.

IPv4 Ve IPv6 Hizmeti

Her Fiziksel Sunucu İçin 64 Adete Kadar Kullanılabilir IPv4 Adresi Satın Alabilir, Ücretsiz Olarak /48 IPv6 adres talep edebilirsiniz.

Firewall Hizmeti

Fiziksel Sunucunuzla Birlikte IP Bazlı Fortigate Firewall Hizmetinden Ekstra Bir Donanım Maliyeti Olmadan Yararlanabilirsiniz.

Gelişmiş Saldırı Koruması

Saldırıları Düşünmeden Projelerinize Odaklanabilirsiniz. Türk Telekom Ve Voxility Koruması Ücretsiz Olarak Sağlanmaktadır.

Hızlı Teslimat

Siparişinizden Sonra En Kısa Sürede Sunucunuz Kurularak Tarafınıza Teslim Edilir. Her Aşamadan Haberdar Edilirsiniz.

7/24 Destek

Dedicated Sunucularda Yönetim Tamamen Size Ait Olsada Problem Yaşadığınız Konularda Size Memmuniyetle Yardımcı Olabiliriz. Bize Ulaşmaktan Çekinmeyin.

Yeni Nesil E5-V2 Ve E5-V3 İşlemciler İle Eski Nesil X ve E Serisi İşlemcilere Göre Yüksek Performansın Tadını Çıkartın!

Fiziksel Sunucu - 1
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2620 v2
2.1/2.6GHz 12 Core CPU (24 Thread)
RAM 64 GB DDR3
Disk
500GB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 999.00₺ /ay
Fiziksel Sunucu - 2
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2630 v2
2.6/3.1GHz 12 Core CPU (24 Thread)
RAM 64 GB DDR3
Disk
500GB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 819.00₺ /ay
Fiziksel Sunucu - 3
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2640 v2
2.0/2.5GHz 16 Core CPU (32 Thread)
RAM 96 GB DDR3
Disk
1TB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 1299.00 /ay
Fiziksel Sunucu - 4
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2650 v2
2.6/3.4GHz 16 Core CPU (32 Thread)
RAM 128 GB DDR3
Disk
1TB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 1099.00₺ /ay
Fiziksel Sunucu - 5
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2696 v2
2.5/3.3GHz 24 Core CPU (48 Thread)
RAM 128 GB DDR3
Disk
1TB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 1649.00₺ /ay
Fiziksel Sunucu - 6
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2630L v3
1.8/2.9GHz 16 Core CPU (32 Thread)
RAM 96 GB DDR4
Disk
500GB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 999.00 /ay
Fiziksel Sunucu - 7
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2680 v3
2.1/2.6GHz 24 Core CPU (48 Thread)
RAM 128GB DDR4
Disk
1TB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 1799.00₺ /ay
Fiziksel Sunucu - 8
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2680 v3
2.1/2.6GHz 24 Core CPU (48 Thread)
RAM 256GB DDR4
Disk
2 x 1TB SSD
RAID Raid Hardware RAID 0-1
Fiyat 2399.00₺ /ay

2 Adet Üzeri Sunucu Alımlarında 10Gbps İç Bağlantı İmkanı !

TIER III+ İstanbul Veri Merkezi Güçlü Altyapı = Kesintisiz Hizmet

Altyapımızda internet erişimlerimiz 2x10G Türk Telekom, 2x10G TTI, 2x10G Telecom Italia, 2x10G Superonline ve 2x10G Vodafone ISP'leri üzerinden sağlanmaktadır. Sunucunuza erişim en hızlı rota üzerinden operatör otomatik seçilerek olmaktadır. Olas bir erişim sağlayıcısında kesinti yaşanması durumunda trafik otomatik olarak alternatif operatörlere kaymaktadır. Elektrik, iklimlendirme ve network sistemleri verimerkezinde 2N+1 aktif yedekli olarak planlanmış olup diğer yandan verimerkezinde bulunan su baskını, yangın algılama ve engelleme sistemleri hizmetin kesintisiz olmasın mümkün kılmaktadır.

Yeni Nesil E5 İşlemciler

Yeni nesil Intel Xeon E5-v2 ve E5-v3 İlemcilerle Fiziksel Sunuculardnızdan Maksimum Performansı Alabilirsiniz. Eski nesil E,X ve E5 seri işlemcilere göre %200'e kadar yüksek performans elde etmek artık mümkün.

Yeni Nesil Xeon CPU

Ekran Kartı Seçeneği

Ekran kartı gereksinimi olan projeleriniz iin sunucunuzla birlikte ücretsiz ekran kart talep edebilirsiniz. Harici nVidia veya AMD ekran kartı dedicated sunucunuz ile birlikte ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Ekran Kartı

Gelişmiş Saldırı Koruması

Anti-DDoS servisimiz ile artık size gelebilecek saldırıları düşünmenize gerek yok. Saldırı anında otomasyon bazlı çalışan Anti-DDoS servisimiz devreye girerek ağınzdan kirli trafiği hzla uzaklaştıracaktır. Sizde bu sayede saldrıları düşnmeden projelerinize odaklanabilirsiniz.

DDOS Koruması

Opsiyonel Nvme Diskler

Sunucunuzla birlikte opsiyonel olarak NVME SSD diskler alabilirsiniz. NVME diskler sunucunuza ayrı bir disk olarak eklenir. NVME disklerin yüksek disk okuma ve yazma hzı sayesinde uygulamalarınızda maksimum performansa erişebilirsiniz.

NVME SSD

Altyapı ÇözümleriGüvenlik Ve Erişim Hizmetleri

Altyapımızda yedekli olarak bulunan Fortinet marka güvenlik donanımları üzerinden gerektiğinde Firewall , load balancing , IPS ve IDS çözümlerini hizmetlerinize ek olarak olarak alabilir, harici bir donanım veya lisans gereksinimi olmadan uygulama erişimini ve güvenliğini kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Üstelik gvenlik hizmetleri ihtiyaç duyulduğu zaman hizmete eklenerek devreye alınabilir veya devreden çıkartılabilir bu süreçte herhangi bir erişim kesintisi yaşanmaz.

firewall hizmeti

Sıklıkla Sorulan Sorular

Dedicated Sunucu, Fiziksel Sunucu, Kiralık Sunucu Nedir?

Dedicated server, kiralık sunucu , fiziksel sunucu aslında aynı ürnü kast eden tüm kaynağın paylaşımsız olarak bir müşteriye atandığı sunucu çeşitidir. Yüksek performans gereksinimi duyan projeler için veya yksek paylaşımsız yüksek güvenlik isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Dedicated Sunucular Nerede Barınıyor?

Tüm fiziksel sunucularımız Türkiye / İstanbul lokasyonlu TIER 3+ veri merkezi sertifikasına sahip olan veri merkezinde barınmaktadır. Sunucularımız 5 farklı internet sağlayıcısı ile internete erişim sağlamaktadır. Bu nedenle çok yüksek hızda düük erişim süreleri ile erişim mümkün olmaktadır.

Neden E5 - V2 Yeni Nesil İşlemciler?

Mümkün olan minimum arıza oranı ve maksimum performansı elde etmek için her zaman güncel donanımlar kullanmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı eski nesil E ve X işlemciler ile hizmet sağlamıyoruz. Bütün sunucularımız yeni nesil yüksek performanslı E5 işlemciler ile donatılmıştır.

Fiziksel Sunucularda Yedekleme Mevcut Mu?

Fiziksel sunucular tamamen size ait olan donanımlar olduklarından dolayı yedeklerinide sizin almanız gerekli fakat her fiziksel sunucu ile birlikte ücretsiz 200GB yedekleme alanı sağlıyoruz. Talep ederseniz sunucunuzun belirli periyotlarla bu yedekleme alanına yedek alması sağlanabilir. Üstelik hepsi ücretsiz.

Fiziksel Sunucularda Saldırı Koruması Var Mı?

Evet! Bütün sunucularımızda Anti-DDOS koruması ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Yapay zeka ile desteklenen korumamızda tarafınıza ulaşan trafik bir süre incelenir ardından saldrı durumunda en düşük gecikme ile koruma devreye girerek kirli trafiği ağınızdan uzaklaştırır. Bu sayede size gelen saldırıları düşünmeden işinize odaklanabilirsiniz.

Neden Sizi Seçmeliyim?

Çünkü biz kullanıcılarımızla gçlü ilişkiler kurarak onlara adeta bizim iş ortaklarımızmış gibi hizmet vermeyi amaçlyoruz. Çünkü siz başardıka biz de başardığımızı hissediyoruz. Bu doğrultuda özel taleplerinize göre alt yapımzı şekillendiriyor ihtiyaçlarnızı maksimum oranda karşlamayı hedefliyoruz.

Sorularınıza Yanıt Bulamadınız Mı?

Aklınızdaki Her Türlü Soru İçin Bizimle ekinmeden İletişime Geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza En Uygun Çözümü Sizinle Birlikle Belirleyebiliriz.

Bize Ulaşın
Destek